İzollar İnşaat Sanayi Ltd. Şti.

İzollar İnşaat 1990 yılında Şanlıurfa’nın önde gelen aile reislerinden Hamit İzol ve Ömer İzol tarafından kurulmuştur. 2010 yılı itibarı ile yeniden yapılanan İzollar İnşaat, öncelikli olarak inşaat, taahhüt, gayrimenkul yatırımları ve turizm sektöründe ciddi yatırımlar yapılmıştır. İzollar İnşaat olarak çeşitli büyüklükte resmi ve özel sektöre ait taahhütlerini; modern inşaat yönetim teknikleri, üstün kalite malzeme ve üstün vasıflı iş gücü kullanarak yerine getirmiştir.

Şrketin halen işletmekte olduğu bir oteli ve yüksek değerli gayrimenkulleri vardır.

Geçmişten bu güne sürekli yükselen başarı çizgisi ile kazandığı ticari saygınlık ve deneyim birikimini yükselen kurumsal özgüvenle, ilk günkü heyecanı koruyarak ileriye götürmeyi ilke edinerek, profesyonel ve ince düşünülmüş detaylar ile inşaat sektörüne fonksiyel ve estetik değerler katarak, ekonomi ve toplumsal hayatımıza artı değerler getiren eserler ile toplumsal geleceğe yatırım yapmaktadır.

Çevreye Duyarlılık ve Sürdürülebilirlik

İzollar İnşaat gerçekleştirdiği her projede çevrenin ve doğal kaynakların korunmasına hassasiyet göstermektedir. Gelecek nesillerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ekolojik dengeyi tehlikeye sokmamak için gereken önlemleri almaktadır. Sürdürülebilir bir dünya ve sürdürülebilir bir gelecek kurma hedefi çerçevesinde tüm faaliyetlerini gönüllü olarak gerçekleştirmektedir. İzollar İnşaat, çalışan her bireyine bu bilincin yerleştirilmesini ve bu çerçevede iş süreçlerinin yeniden gözden geçirilmesini öncelikli amaç edinmiştir. Her türlü faaliyetin ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini ölçmek, yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmeliklere uyum göstermek İzollar İnşaat’ın sorgulanamaz ilkelerindendir.

Bu nedenle, devamlı gelişen yönetim sistemlerine sahip olmak bizim için çok önemlidir. Kalite yönetimi, çevre yönetimi, iş sağlığı ve güvenliği yönetimi, iş sürekliliği yönetimi, risk yönetimi ve kurumsal sosyal sorumluluk yönetimi gibi yönetim sistemleriyle birlikte uyum içinde çalışarak, etik değerleri en önde tutarak hem topluma hem de şirket çalışanlarına fayda sağlamaktayız.

Kategoriler: ANASAYFA

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

ANASAYFA

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü İlahiyat Fakültesi ikmal inşaatı

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü İlahiyat Fakültesi ikmal inşaatı